Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Czwartek, 2024-02-22 ( Imieniny: Małgorzaty, Marty)

BIP - Starostwo Powiatowe w Nisku - Zaproszenie na LXV Sesję Rady Powiatu Niżańskiego

Zaproszenie na LXV Sesję Rady Powiatu Niżańskiego

Zapraszam na LXV Sesję Rady Powiatu Niżańskiego, która odbędzie się w dniu 21 grudnia 2023 r. (czwartek) o godz. 10.00 w auli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, ul. Sandomierska 1.

Porządek obrad:

        1. Otwarcie obrad LXV Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.

        2. Przyjęcie protokołu z LXIV Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.

        3. Uchwalenie budżetu powiatu na 2024 rok:

  1. przedstawienie projektu uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie budżetu Powiatu Niżańskiego na rok 2024;
  2. przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie budżetu Powiatu Niżańskiego
    na rok 2024;
  3. przedstawienie opinii Komisji Budżetu i Administracji Rady Powiatu Niżańskiego o projekcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie budżetu Powiatu Niżańskiego na rok 2024;
  4. przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie budżetu Powiatu Niżańskiego na rok 2024.

        4. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Niżańskiego na lata 2024-2034.

        5. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Niżańskiego na rok 2023.

        6 Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie wskazania przedstawiciela podmiotu tworzącego do składu Komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Opieki Zdrowotnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku.

        7. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego w sprawie powierzenia wykonania niektórych zadań związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej w 2024 r.

        8. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały Rady Powiatu Niżańskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Niżański.

        9. Informacja o kontroli przeprowadzonej przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu Niżańskiego w Zarządzie Dróg Powiatowych w Nisku.

        10.Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu o pracach Zarządu w okresie międzysesyjnym.

        11. Wolne wnioski i informacje.

        12. Zamknięcie obrad LXV Sesji Rady Powiatu Niżańskiego.

 

Przewodniczący Rady
Sylwester Daśko

Autor: Edyta Waszkiewicz

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-12-07 09:23przez: Edyta Waszkiewicz
Opublikowano:2023-12-07 09:26przez: Andrzej Kołodziej
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Nisku
Odwiedziny:90

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo